Školní diář podporovaný EU

10. února 2014 v 18:41 | Dominika |  Názory
Chci ozřejmnit něco málo ze školního diáře podporovaném EU..EU
Tak co nám prý EU nabízí:Díky ekologickým zákonům EU dýcháš čistší vzduch,piješ čistší vodu a chodíš po čistší zemi.
Díky ekologickým zákonům EU dýcháš horší vzduch,piješ horší vodu a chodíš po horší zemi.
EU+JÁ
Právo:Díky EU máš právo žít:-D,pracovat a studovat v kterémkoliv státu Unie.To,ale že na to máme právo jedině pokud si to všecko sami zaplatíme už samozřejmě nesdělili i když pro nás je to právě to hlavní co nás bude v prvé řadě zajímat
EU
Chráněné dílny (práce pro postižené osoby):Podle EU není přece nic neobvyklého,když se vás někdo zeptá: "co děláš", "čím jsi".Ten,kdo z nějakého důvodu nemůže pracovat,pak odpoví "nic","nejsem ničím".
Má úprava:......Ten,kdo z nějakého důvodu nemůže pracovat,pak odpoví "nic"jsem přece člověkem!!!. Jak někdo může říct že není ničím??Nestáváme se přece něčím až když vystudujeme nějakou školu..Něčím jsme už od narození a to člověkem jakým chceme být! Mnoho lidí má v tomhle,ale bohužel trochu zkreslený obraz...
EU
Típni cigaretu :Na tabák se umírá! V EU každý rok zemře 650 tisíc lidí v důsledku aktivního kouření a na pasivní kouření 19 tisíc nekuřáků ročně .Nejohroženější skupinou jsou mladí!Proto spousta členských států EU už zakázalo kouření na veřejných místech,třeba v hospodách a v restauracích,což vytlačilo kuřáky na chodník.
Pokud je vytlačili na chodník což je mimochodem též veřejné místo,k čemu to bude nám mladým lidem,kteří do hospod a restaurací zakmotří rozhodněméně než na chodniky??A navíc se tím pádem potvrzuje pravidlo že díky EU dýcháme horší vzduch
EU
Grogy z drogy: Evropa dělá,co může,aby omezila nabídku a poptávku po drogách.Unie podporuje členské státy v prevenci,léčbě a snižování rizik spojených s drogami,včetně kriminality.
Pravda je taková: Evropa dělá co může,aby zvýšila nabídku a poptávku po drogách.Unie podporuje členské státy ve zvyšování rizik spojených s drogami,včetně kriminality.Jelikož jak všichni víme,nějaké zákony na pubertu neplatí a drogy jsou sehnatelne skoro na každém kroku,dokonce jěště lehčeji než je seženeme si je snad vyrobíme doma ve svém teplíčkuA pokud je jěště ze zákona dovoleno pěstovat si doma 3 takové ty moc známe kytičky pro svůj prospěch není se již čemu divitProtidrogové kampaně by byly účinnější,kdyby v nich o svých zážitcích mluvili lidé v našem věku.
EU
Máš než jednu kuží:Vždycky když jsi na sluníčku,namaž se krémem s ochranným faktorem minimálně 15 nebo víc a dej si pozor,aby na obalu bylo logo UVA.Pořádně se matlej a často se matlej znovu a hlavně po koupání,radí vám EU.
Já vám radím:....Pořádně se namatlej a často se matlej znovu,hlavně po koupání pokud chceš co nejdřív chcípnout! Tolik kolik je chemikálií v jednom opalovacím krému,rozhodně na přírodném úkazu jménem Slunce,diky kterému žijeme opravdu nenajdeme.
EU
Pravák nebo hořčák, aneb falešný business: Jedná se hlavně o Vietnamce...kteří dokážou vyrábět padělky ve velkém a jěště ve větším na tom vydělávat.Když si teda koupíš napodobeninu,je to většinou,jako kdybys rovnou odevzdával peníze mafii.Kromě toho napodobeniny ubírají poptávku poctivým firmám a snižují objem peněz v ekonomice.
Můj názor:To máme jako chodit nahatý bo co??Jistě EU bereme penízky,protože některé poctivé firmičky jako je například New Yorker s podnadpískem-Made in china jsou prostě viditelně nefalšované..Kdo se v tom tedy má vyznat co je a co není padělek když se poctivé firmy chlubí padělky?Logické řešeni je tedy že budu raději kupovat levnější padělky než drahší.
EU
Celní úřad k vaším službám:Co s tím? V ideálním případě by se padělky vůbec neměly dostat do Unie a všechny by byly rovnou lapeny na celnici.Celníci na vnějších hranicích EU se o to plnými silami samozřejmě snaží.Pokud je cena neuvěřitelně nízká,nejspíš se jedná ve skutečnosti o padělek.
V mém obraze je to takto:….Celníci na vnějších hranicích EU se o to plnými silami samozřejmě nesnaží,jelikož by těch padělků nebylo na každém kroku tolik.Vlastně co je komu co do padělku??Myslím že za padělky budeme jěště rádi hlavně pokud budeme mít co nosit.Né každý bezdomovec má totiž na Nike boty.
EU
Co stojí "volume doprava"?:Když posloucháš muziku,neměl bys přestávat vnímat okolí :sluchátka při procházce,na kole nebo v autě jsou nebezpečná...a lidi okolo tebe můžou mít v muzice jiný vkus.
Tak takhle to vidím já :Právě proto že né každý má v muzice stejný vkus asi nosíme ty sluchátka ne?A když v autobusu hraje radio a v něm nějaká písnička, také se vás nikdo neptá na to jestli se vám ta písen zrovna líbí..
EU
Nebud kyberblbej !:Neni težké komunikovat bezpečně.Zapiš si za uši tohle 1-Nikdy nesdílej svoje osobní údaje-e-mail,adresu ani telefon.
2-Pokud ti někdo nesedí,je zvláštní nebo z něj jde strach,přestan se s ním bavit.3-Nikdy se nescházej s lidmi,které jsi poznal na internetu.
Takže proto je asi přímo určenej facebook:-D "Dobrá tati oddetka se s tebou přestávám bavit jelikož z tebe jde strach" tak jako i s učitelkou na angličtinu,která mi teda opravdu nesedí:-D3-No tak tohle musim vyvrátit nejvíc,jelikož kdybych se s mým vyvoleným,kterého jsem si našla díky internetu nesetkala tak ted neprožívám tu nejkrásnější osudovou lásku:-*Proto děkuji za vymoženost jako je inernet a myslím,že může děkovat i má sestra,která je na tom obdobně jen už se svým internetovým idolem bydli:-D
EU
Jedna Dívka komentovala v diáři:Abych byla upřímná,teprve před pár měsíci jsem si všimla,že můj profil na facebooku není vůbec chráněný. Hnedka jsem to překlikala.
Má rada:tak holka tohle ti už opravdu nepomůže,to že to smažes a že to ty nevidíš neznamená že to fb nemá uložené ve svých datech. Správce fb o tobě tak jako tak všechno ví a pokud né tak si to velmi lehce zjistí. Navíc fb není dělaný na to aby tě měl chránit...
EU
Di(gi)lema,aneb věděls to?:Hudební průmysl odhaduje,že v roce 2008 se lidi nelegálně vymenili přes 40 miliard souborů s muzikou.
Jistě že věděla,protože to dělám taky:-DA jsem 100%přesvědčená o tom že mladiství to dělají snad všichni,jelikož MY bez hudby nedáme ani ránu takže nevím co bychom dělali kdybychom museli za každou písen platit.To by to tedy dopadlo..
EU
Komu škodí piráti?:Kromě muzikantů a herců se na produkci a distribuci muziky a filmů podílí armáda lidí,kteří se tím úplně normálně živí.Zkus si na to vzpomenout až budeě mít zase chut něco nelegálně stáhnout.
na to:Jistě že vzpomenu a stáhnu rovnou celé CD!My všichni můžeme za to že oni si zrovna zvolili takovouto práci a proto my musíme platit za to že si každý vydělává na své?Něčí práce kterou si zvolil by neměla ovlivnovat lidi kteří s ní nemají nic společného a chtít po druhých proto nějakou odezvu..jen za to že oni si vybrali tento duh práce.
EU
Ulits na netu a věděls toto ?:Podle průzkumu InternetHotline a TNS AISA z roku 2009 až 51% dětí ve věku 10-15 let má počítač s internetem umístěný v dětském pokoji,kde také používají počítač nejčastěji,u internetu tráví průměrně 1,5 hodiny denně v pracovním týdnu a až 2,5 hodiny denně o víkendu.
To že jsme závisláci na netu opravdu nepopírám spíše jen zdůraznuji,ale s tou statistikou jste se opravdu sekli,podle toho co mám já doma nemůže být průměr 1,5 hodiny denně...a věk v průměru 10-15let...Takto se snaží EU zmanipulovat hlavu mladistvím..protože dospělým už jí zmanipulovali !

PS:Můžete šířít dále:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama