Tipy na nejlepší knihy

10. února 2014 v 17:30 | Dominika |  Knihy
Harry Potter, všechny díly

Hvězdy nám nepřály

Němám čas na umieranie

Hovory s bohem

Donald Trump - Myslete na velké cíle a dobře se bavte v obchodě i životě

Twiligh sága: Nejvíc se hodící číst při stavu zamilovanosti, kdy prožíváte přesně to co píše autorka v těchto knihách.

Chatrč

Musela jsem zemřít(skutečná událost)

Křižovatky

Respektovat a být respektován: Jediné co se mi v této knize nelíbí, je to, že máme prý dítěti pořád jen něco naznačovat a ne mu vše říkat narovinu místo toho abychom mu řekli: udělej prosim tohle a tohle...Potom se nemůžeme divit když to co po něm žádáme ani vlastně nikdy neudělá. A některé použité věty v knize by se nelíbíly dokonce ani mě.

Líný rodič

Jak být líny

Andělé v mých vlasech

Klid je sílá, řekl tatínek

Schody do nebe

Svět za oponou

Příběh mé duše

Deprese jako šance

Jíst, milovat a meditovat

Bílá masajka

Zpátky z Afriky

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

Bez dcerky neodejdu

Přežila jsem

Květ pouště

Svítání na poušti

Odpustila jsem

Tajemství pro mladé

Posedlost

Všechny knihy od Simony Monyové: Nejlepší oddechové knihy pokud máte zrovna teď trápení ve vztazích! Miluji její černý humor, nadsázku, ironii důvtip a neotřelost díky kterým mě její knihy vždy rozesmějí!Navíc jsou velmi kratinké, takže jsou vhodné i pro lidi kteří moc nečtou. Škoda jen že už tady s námi tato spisovatelka není kvůli, tak tragické události jako je pobodádí nožem od svého muže. Tato žena čerpala inspiraci přímo ze svého života.

50 odstínů šedi, všechny díly: Tato kniha vám dá zcela nový pohled na sex - doporučuji hlavně dívkám které se bojí ve vztahu a zejména v sexu experimentovat a jsou stydlívé!

Spálený toust

Hledám impotentního muže

Žena si přeje aby jí můž rozuměl

Utekl jsem z Osvětimi

Věřte, nevěřte (není to ten pořád v TV, který znáte)

2012 a léta nadcházející se budíček lidstva

Hovory s nenarozeným dítětem

Jak se zbavit starostí a začít žít

Od utrpení k blaženosti

Všechny knihy od OSHA, kamarádce dopomohly k znovuobjevení sebe sama

Nedělejte si zbytečné starosti, mějte vše rádi

Jen láska

Celestínské proroctví

Nejsem vrah

Poselství od protinožců

Nejbohatší (největší) obchodník na světě

Život po životě

Poslední píseň

Než jsem tě poznala

Svítání

Svět za oponou

Hovory s bohem

Anděl strážný

Čtyři dohody: u této knihy mi jen vadilo, že Don Miguel Ruiz si v některých věcech protiřečil a to zejména tehdy kdy tvrdil, že si nic nemáme brát osobně, protože jen nám to ublíží a jen my se budeme trápit, ne ten druhý. Ale potom tam zároveň vyvracel abychom druhému například nadávali. Samozřejme že nadávat není dobré, ale pochopila jsem toto tvrzení tedy tak, že i když mi někdo řekne, že jsem například kráva, tak si to nemám brát osobně, což v tu chvíli většinou moc nejde, jenže autor zároveň říká, že nadávat nesmíme. Tedy někdo si to může přeložit takto: chodím po světě a lidé mi nadávají, ale já si to neberu osobně, proto tedy nadávám i já jim, protože chci a je to jen jejich problém, že si to berou osobně;)

Psychoterapie v každodenním životě

Klasická slepičí polévka pro duši

Slepičí polévka pro ženskou duši: mi příjde spíše jako pro muže, protože díky ní může chlap doopravdy zjistit jak ženy uvažují, jaké jsou a jak to vlastně v životě mají. Jinak si myslím, že tato kniha je schopná vás během chvíle vyléčit ze sebelítosti a zároveň vás dovést k tomu co je zde na zemi nejdůležitější a nejpodstatnější - láska.

Cesta za tajemný hvozd

Jsem

Já jsem

Moc podvědomí, taktéž jsem o ní zde už napsala

Kniha : Vychováváme děti a rosteme s nimi je moc dobrá, ale má také jeden zádrhel. Autorka Naomi Aldort nám v ní radí, že vždy když dítě vyvede něco co se nám nelíbí, tak máme zachovat klid a vztek a zlost zahodit, ano to je sice hezké, ale jen tak ho zahodit většina neumí, to spíš potlačit a pakliže budeme vztek či zlost potlačovat častěji, dřív nebo později se nám to vymstí, budeme jako časovaná bomba a my vybouchneme se vším všudy...
Moje poznámka: Vesměs jsou tyhlety všechny knihy podle skutečné události, protože jsou především hodně poučné a každý si z nich zase může vzít to co je pro něj nejdůležitější a to co v tuto chvíli potřebuje nejvíc. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama