Tipy na nejlepší seriály

10. února 2014 v 17:38 | Dominika |  Filmy
To, že sem dávám doporučení na filmy, seriály a pořady vůbec neznamená, že bych celý den dřepěla u TV a že bych to radila i vám. Právě naopak. Člověk nemusí okamžitě vyhazovat televizi když se dozví že je škodlivá a že tam jdou skoro samé blbosti, jako například zprávy. Ano také zastávám názor Zděňky Troška: "Nečtu noviny a je mi dobře", ale ono pouze stačí když se koukáte jen na to co se vám líbí, co je podle vás v pořádku a když si umíte zadělit čas, který u TV ztrávíte. Reklamy, vraždy, horory a zprávy můžete přece kdykoliv vynechat. Nikodo vás do jejich sledování nenutí a i když se někomu může zdát přihlouplé sem dávat doporučení na tyto velmi známe seriály, dám je sem, protože si myslím, že mnoho z lidí na ně má tak nějak i ten přihlouplý názor, že jde o pouhé neduchaplné americké hovadinky, ale opak je pravdou. V každém tomto seriálu je i kus pravdy z našeho vlastního života, kde se vám dějou stejné či podobné situace. Tak si pojdmě ukázat co nám který seriál vlastně může říct a dát:

Pojišťovna štestí

Sex ve městě : Nevím proč, ale na tomhle seriálu jsem snad závislá:D Prostě mě to úplně ohromilo. Miluju ten humor, miluju to že drží pohromadě přátelství, kde každá je jiná a přesto se navzájem berou takové jaké jsou, doplňují se a drží pospolu ať se děje co se děje! Protože tak by podle mě mělo vypadat to pravé přátelství;)Vždy podle situace se shledám v jedné z představitelek tohoto seriálu, ale po většinu času jsem podle sebe osobně Carry. B:D

Zoufalé manželky : Tento seriál také miluji i přesto že mi ho už nedávají. Ale vždy mi to dalo hodně. Zde můžeme vidět, jak má každý ve svém životě tajná přání, jak se z přátelství může ze dne na den stát souboj rivalek, jak nám život nadělí čas od času i to co nechceme a jak se s tím potom musíme stejně nakonec nějakým způsobem vypořádat a smířit.

Muži na stromech: Podle mě velice milý a příjemný seriál, který mě zase utvrdí v mých názorech ohledně vztahů.

Dr. House : Doktor House, to je poněkud jiné kafe!:D Také zde jde samozřejmě o vztahy, ale zejména o to, jaký je on sám. On nám tímto seriálem odkazuje že i když se zdá člověk být napovrch jakkoliv tvrdý uvnitř je to velice citlivý člověk, který má milou a přívětivou duši. A že logika není pouze špatná věc a když jí někdo umí využívat pro dobro všech ostatních proč ne.

Ztraceni: Jen si představte sebe, jak by ste se vypořádali s tím kdyby jste letěli lketadlem a někde takhle ztroskotali?

První krok: Nejlepší český seriál a také snad nejkratší:(

Přešlapy: Přešlapy jsou prostě přešlapy ve vztazích, někdy poněkud dost autentické a realistické.

2 socky : Neotřelý humor který vás opravdu pobaví!

Obchoďák

Gympl (s ručením omezeným)

Helena

Ona a on: No kdo se kdy díval a neměl pocit, že to co se děje na obrazovce je jako kdyby kamera běžela u vás doma?:D

Famílie: Velice pěkný, příjemný a milý seriál, který vás pohladí na duši.

10té království: tuto pohádku jsem zbožňovala když jsem byla menší:D

Sabrina mladá čarodějnice

Čarodějky: 3 krásné, chytré, tajemné baby!:D

Berlin, Berlin : taky pěkně starý, ale pořád moc dobrý na to, že je německý.

Super drbna

Mr. Bean

Muzikál ze střední

Rodina Adamsova

Horákovi

Ošklivka Katka : Tento seriál nám říká že i v šedé myšce se určitě něco skrývá a že to není vždy jak navenek tak uvnitř;-)

Ošklivka Betty: naši zřejmě převzali iniciativu a snažili se napodobit americký seriál na který, ale neměli, protože originál je prostě originál. Hlášky ze seriálu, které jsem pochytila hned po prvním dílu a díky tomu jsem okamžitě věděla, že tento seriál není jen tak nějaká břečka jsou tady: Až umřu tak chci být zpopelněna na jeho překrásném těle!:D Tady mají všichni depresi, to u nás manželky pohřbí svého manžela a jdou se opalovat na pláž, ale s černými plavkami, protože musí držet smutek:DTy seš ale studenej čumák! Asi mi ho dali při operaci:DNezajímá mě kým jsi byla, ale kým jsi teď! Když něco zkazíš řeknu ti to ať se ti to líbí nebo ne! Semnou jsi nepříjmul jen sekretářku, ale i přítelkyni. Synu to, že si chci vzít tátu za manžela je i tvé rozhodnutí, protože jsme dlouhou dobu žili sami bez něj. Holka na chlapa: chceš kondom?:Dje jasný že holčina pokud toto řekne muži v posteli, tak s nimi opravdu nemá bohaté sexuální zkušenosti:D

Ranč u zelené 7

Slečna fajn

Svatby v Benátkách
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 angelvaclav angelvaclav | 6. června 2015 v 22:20 | Reagovat

Moje nejoblíbenější seriály:
Chalupáři
Přátelé
Nemocnice na kraji města
Jistě, pane ministře
Jistě, pane premiére
The Big Bang Theory
Dr. House
Hříšní lidé města pražského  
The Newsroom
Byl jednou jeden dům
Návštěvníci
NCIS

"Grey´s Anatomy"

"LOST

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama