Můj e-mail pro případné otázky: dominikamikulska@seznam.cz
Č. účtu pro případný finanční příspěvek za mou tvorbu: 1360931022/3030

Červenec 2014

Uvězněn ve vlastní kůži

22. července 2014 v 19:53 | Dominika |  Názory
Ano, všichni jsme uvězněni ve vlastní kůži. V kůži těla, které nás omezuje.

Neustále musíme chodit na záchod, jíst, spát, hýbat se a to všechno mě osobně docela dost otravuje. A myslím, že to tak mají i všichni ostatní, jen nevím zda si to uvědomují tolik jako já.

Hodně mi to vadí třebas tehdy, kdy chci psát, kdy se chci plně oddat svým myšlenkám a bez přestání tak ťukat do klávesnice ty svý milovaný písmenka.

Anebo když chci protancovat celou noc a mé svaly na těle mě už po pár hodinách nechtějí poslouchat.

Jednou jsem byla také uvězněna ve vlastní kůži když jsem chtěla jet na výlet se svým přítelem, ale bohužel jsem nemohla, protože jsem náhle onemocněla.

Ale nejhorší je podle mě, když se cítíte dobře v něčí přítomnosti, nebo chcete prokecat celou noc, či něco zažít, a přitom nechcete ztrácet čas spánkem, jenže vaše oči vám už nedají pokoj...

A vlastně uvězněná jsem pořád, jelikož bych se chtěla jen tak zničehonic podívat a teleportovat do Afiky, do Austrálie, Irska, Indie a podobných zemí. Nemluvě o lidech, které mám ráda a bohužel žijí daleko...

Já vím, já vím, vás možná tohle neirituje tolik jako mě, vy máte možná spíše problém s tím, že máte pocit, že nemůžete být sami sebou a že jste neustále nucení do nečeho co nechcete, co vám vůbec není blízké, vnímáte tlak společnosti a tohoto systému. Ale trochu vás uklidním, nejste sami, to já taky.

A co takhle to, že chcete být někým jiným? Chtěli by jste vypadat jinak, přáli by jste si mít menší nos, větší a zelenější oči, delší nohy, snedší kůži a obdobně. Či nemáte rádi svou povahu, svůj život, svou práci a lidi kolem sebe. Ale tohle všechno se dá přeci změnit. Nemusíte kvůli tomu být zbytečně vezněm ve vlastní kůži. To všechno jsou věci, které lze ovlivnit, svým vlastním konáním a postojem k daným věcem. Nemusíte házet hned flintu do žita a myslet na sebevraždy, vraždy a kde já vím co ještě...Nic není ztracené, ve všem je naděje, vše se dá nějak vyřešit a obrátit v dobro, pokud se chce, dokud je na to ještě dost síly, energie a duchapřítomnosti.

Ano opravdu mi příjde takovéhle vlastnoručně vyrobené vězení úplně zbytečné a ošemetné. Na co??na co si ještě přidělávat starosti s tímhle když už takhle nás omezuje hmota, materiál? Protože jen ta hmota mi připadá jako jediný pádný důvod k tomu nebýt s něčím tady a teď spokojen. Ať už je to s čímkoliv.

Jen si představte, kdybychom každý viděli svou pravou tvář. Tvář, barvu, melodii, odstín, nádech a tón naší duše! Ne se dívat jen na její střípky a stín, který na nás hází, ale vidět tu pravou a pořádnou duhovou hru. Poté by padlo spoustu problémů a zbytečných nedorozumění. Viděli by jsme se tací jací doopravdy jsme. Neklamalo by nás naše tělo tak jako teď.

Myslím, že v tomto směru nás svazují i peníze. A introverty zas jejich povaha. V podstatě nás může svazovat vše co na první pohled slibuje volnost. Může nás svazovat to, že nejíme maso a jsme vegetariáni, nebo naše víra a náboženství. Také naše morální hranice, které jsme si my sami stanovili a nechceme z nich byť i z nějakého prostého důvodu upustit.

Také věk tady sehrává svou roli. Pohádká mládí se už přeci nikdy nevrátí, takový pocit má většina lidi, že? Avšak když si to tak vezmete, tak na věku nezáleží. Může vám být 100 a přitom se můžete cítit na pouhých 20. Zas je to jen o vašich vnitřních očích.

Také jsme věznem například když si člověk nechce přiznat své vlastní chyby a vidět realitu takovou jaká doopravdy je. Schovává se před ní, protože o sebe má strach, strach o to, že bude zase raněn, že mu bude znova ublíženo a že už se nedá dohromady, že už se nezregeneruje, nevstane, nevzchopí.

Ale nebojte je na to lék. Jediné co nás osvobodí a uvolní z pout vlastního vězení je láska. Láska ve všech a po všech směrech. Jen s ní se dá vyhrát, vyhrát každý boj, každou nepřízeň, veškeré zlo, vypočítavost, nepráví a nespravedlnost. Protože v lásce je pravda. Pouze v ní. Na ničem jiném ani vlastně nezáleží.

Většina dívek se ve své kůži necítí ani ve svých dnech, což mi příjde celkem škoda. Protože si myslím, že toto jsou přesně ty dny, kdy se máme pozastavit, více věnovat sami sobě, relaxaci a zklidnění se. Čehož můžeme plně využít i jako malou dobrou výmluvu:)

Horší případy jsou pak ty, kteří jsou šikanováni, jak psychicky tak fyzicky. Takovým se nedivím, že se cítí uvězněni ve vlastní kůži. Avšak i s tím se dá naštestí něco dělat!

Takže není nač sám sebe věznit víc, než už vězni jsme této dnešní otrokařiny, která se děje všude na každém kroku kam jen se podívám.

Přesto však i na tom a na všem ostatním je třeba hledat pozitiva a brát to trocha s optimismem. Protože kdyby tohle nebylo, nebylo by ani to hezké...

Nebo snad máte jiný názor?
Pivní kuře s rozinkami

22. července 2014 v 18:00 | Dominika |  Masité
A zase to moje slavné kuře!:D Tentokráte trošku ostřejší, na pivu. My hodně masa právě moc nejíme, takže pak když si nějaké to maso jednou za týden uděláme, tak je to zejména kuřecí. Tento recept jsem našla v letáku od Kauflandu, takže vám sem rovnou i s postupem receptu hodím vyfocený vystřižený letáček.
Mozarella s rajčetem, olivovým olejem a Bazalkou

22. července 2014 v 17:47 | Dominika |  Svačinky
Dlaším výborným a chutným salátkem je pro mne Mozarella s rajčetem, olivovým olejem a Bazalkou.


Domácí bageta

22. července 2014 v 17:42 | Dominika |  Svačinky
Máte rádi různé bagety, hamburgery a chesseburgery, ale chcete aby to bylo zdravější než ve fastfoodech? Tak si ho udělejte doma, tak jako já. Stačí vám koupit bagetku, rozříznout, namazat máslem, proložit tím co doma nejdete u mě to byl eidam, madeland, šunka, Vysočina, okurka, rajče, mrkev, paprika, čínské zelí a chilli omáčka.


Vrstvený zeleninový salát

22. července 2014 v 17:26 | Dominika |  Saláty
Tento salát jsem viděla dělat jednu paní v Prostřeno a dost mě se svými neobvyklými ingrediencemi zaujal, tak jsem si ho vyhledala na internetu a udělala také. Potřebujete k tomu: pórek, šunku, sterilizovanou kukuřici, 4 vejce, kompotovaný ananas, sýr eidam v celku, sterilizovaný celer a majolku, kterou si klidně můžete udělat i domácí;)Porek, šunku, ananas a vejce na tvrdo jsem si nakrájela na kostičky. Sýr nastouhala na silno a poté už postupně vkládala do mísy na sebe: celer, pórek, kukuřice, ananas, šunka. Pak vše zalijeme majonézou, poklademe vajíčkem a nakonec posypeme sýrem. Vrstvený salát necháme v míse zabalený alobalem v lednici proležet tak den. Podávat ho pak už můžeme s jakýmkoliv pečivem chceme, až na chleba tedy...Žemlovka s jablky a tvarohem

22. července 2014 v 17:12 | Dominika |  Sladké
Přináším vám další z receptů, který mi velmi chutná. Žemlovku. Né všichni jsou jejím milovníkem, já však ano, protože skořice je jedna z mých oblíbených mňamek, kterou přidávám skoro všude:D Recept je opět velice jednoduchý: 6-8 malých žemlí si rozkrojíme vejpůl a dáme do vymazaného jénského skla, polijeme smíchaným mlékem s 2 vejci, obložíme jablky nakrájenými na plátky, mohou být i stouhané a zasypeme skořicí, poté potřeme tvarohem smíchaným s cukrem a takto vrstvíme, až nakonec vše přelijeme rozehřátým máslem a dáme zapéct do trouby. Můžeme tam přidat i rozinky, ale já je doma zrovna bohužel neměla.


Fenomén

21. července 2014 v 21:31 | Dominika |  Názory
Tento článek jsem měla v hlavě promyšlený už pěkně dlouhou dobu a to ze dvou prostých důvodů.

Za a, nemám ráda když někdo ať už očividně nebo skrytě tahá lidi za nos.

Za b, jsem toho docela plná, protože je toho čeho jsem si všimla nesmírné hafo a jednoduše už to musí jít ven nějakým rozumným způsobem.


Takže,

Jednoho dne mi moje starší sestra doporučila určité webové stránky. Byla jsem z těch stránek přímo nadšená, okouzlená a unešená. Bohužel postupem času, jak už to bývá, jsem tam začala nacházet hodně zavádějící věci, které mne i mou sestru dohnaly k tomu, že už tam radši ani nechodíme... A já vám zde chci přinést to poznání proč vlastně.

Měla jsem možnost ten web, autora a jeho vývoj sledovat doslova několik let. Do poslední chvíle jsem tam chodila už jen proto abych zase nastřádala nějaké ty poznatky pro tento obsáhlý článek. Dá se říci, že dříve byly tyto stránky celkem dobré, jenže teď už jeho autorovi asi zřejmě stoupla sláva do hlavy a to pak všechno stojí leda tak za starou bačkoru.

Pokud je mi známo, měla by tam chodit zejména generace mladých, inteligentních, moudrých, ale hlavně svobodných lidí. Opak je však pravdou. Tomu, čemu se tam říká svoboda je že on něco nadiktuje a čtenáři jen slepě a diktátorsky přikyvují aniž by si dali jedna a jedna dohromady.

Rozhodla jsem se, že v tomto případě budu psát anonymně už jen z toho důvodu, že sám autor těch stránek není schopen příjmout názor někoho jiného, který se podobou neslučuje s tím jeho a rozhodně od něj, jak je u něj zvykem nechci být nějakým způsobem vydíraná k omluvě. To, že někdo neumí vystát názor někoho druhého, není můj problém, ale jeho. Jestliže tuto osobu a její stránky poznáte jen dle mého popisu, bez udání jména, pohlaví či adresy stránek, je to známka toho, že jsem kápla božkou. A jestliže se v tom dokonce uvidí i sám autor, tak teda tleskám. Ale příjděte si na to sami, já vám jen poskytuji určité informace, které na sebe prásknul sám autor aniž by si to uvědomoval a já si toho pouze povšimla, přičemž se to všechno, co se kolem něj děje neslučuje s tím co on sám hlásá, píše, vyznává a jakým způsobem či životním stylem "žije."

O těchto stránkách toho už bylo napsáno docela dost a myslím si, že kdyby na nich nic takového nevyhovujícího k zhlédnutí nebylo, tak by se o tom ani nepsalo.

Tímto nechci nikomu uškodit, ani nikoho pomlouvat, jen píši svůj vlastní osobní názor na danou věc. Svůj obrázek o tom si už, ale udělejte sami. Nechávám vám pro to maximální volný prostor níže v komentářích.


Tak tedy,

Velmi škodlivý je i pc a na tom prosedí daná osoba díky své práci několik hodin denně, je však pouze proti TV. No nejlepší na něm je, že sám dělá to co odsuzuje a co nemá rád u druhých lidi...

Nevím jak to přijde vám, ale na mě ten člověk z těch svých videí působí hrozně namyšleně, arogantně, povýšeně, primitivně, uboze, protivně, neupřímně, netaktně, afektovaně a falešně. Faleš by se dala přisuzovat i tomu, že se sám autor přirovnává ke kočkovité povaze. Je i vidět, že musí mít vždycky pravdu a nikdy si nepřizná žádnou ze svých chyb. To, ale asi proto, protože si o sobě přeci myslí, že žádnou nemá. Že všude byl a všechno zná a ví lépe, než ostatní.

O jistém autorovi napsal tento člověk, že je to podle něj manipulátor a následně použil jeho větu do své knihy. Tuto větu napsalo i dalších milion jiných autorů. Nevím kdo má potřebu se stotožňovat s manipulátorem, jediné co mě napadá, tak že sám manipulátor.

Tento člověk píše na svých webových stránkách o druhých známých osobnostech ne moc pěkné věci, napříč tomu aniž by je znal, či si přečetl aspoň jedno z jejich uměleckých děl. Tvrdí o nich, že si asi chtějí jen zvýšit svou publicitu, přičemž to by platilo spíše na něj, protože při každé byť sebejednodušší otázce čtenářů, je odkazuje na svou knihu(bussiness a potřeba zvýšit samotný prodej knihy) Stejně tak jako když se ptáte do dotazníků na nějaké věci napíše : napiš mi do poradny, kde zaplatíte penízky že...

Tato osoba neuznává žádnou, byť i konstruktivní kritiku na svůj účet, i když tvrdí, že tu ano, ale jeho komentáře jsou jasným důkazem toho, že ne a přitom on sám nejenže kritizuje, ale i osočuje, zesměšňuje a uráží kdekoho. A pak když se k němu lidé nechovají hezky, tak si sťěžuje aniž by si uvědomil, že to co dává se mu bude také jedině vracet a to ani přesto, že tohle heslo z jeho úst vychází docela dost často. Sám ze sebe si tento člověk sice dokáže udělat srandu, ale jakmile si jí z něj udělá někdo jiný okamžitě se nasupí. Razí si přístup, že útok a vrácení je asi nejlepší sebeobrana. Navíc kdyby ty věci, které o něm někdo řekl či napsal nebyly pravdivé, tak by ho ani nenaštvali, neurazili a hlavně nevyvedli z míry. Když už chci sakra někoho kritizovat a vysmívat se, tak musím být schopný tu kritiku od druhých ať už je jakákoliv i příjmout! Pochválit potřebuje jen ego a navíc ta jeho cenzura všech nesouhlasných komentářu na jeho blogu ukazuje pouze na to, že tímto chce nepřímo ovlivňovat, působit a manipulovat s lidmi takovým způsobem aby si díky tomu, že tam člověk narazí pouze na komentáře milující tuto osobu myslel, že je to nejlepší člověk na světě už jen proto, že vlastně nemá žadné své odpůrce.

Jelikož se už dnes líčí kdekdo, dokonce i muži, tak aniž bych zmínila pohlaví hlavního aktéra mého článku, tak mohu s čistou hlavou říci, že se tento člověk líčí a to docela dost i přesto, jak moc tvrdí, že né(vždyť to jsou rakovinotvrné sračky). Pardon, ale člověk, který má v ruce make-up častěji než cokoliv jiného to pozná z fotky či videa opravdu lehce.

Tento člověk už jen podle článků si neustále něco domýšlí, vymýšlí a má předsudky. Jeho blog je z většiny části vymývárna mozků a účinná reklama. Chyba může být pouze na druhé straně. Neřekne věci na pravou míru, nechává si to pro sebe, při tom se tváří jakoby nic a tomu říká slušnost...

Donedávna si tato osoba ještě odbarvovala vlasy. Teď už s tím sekla, protože je to nezdravé a škoda prý, že ho na to někdo dříve neupozornil. Ano ale to, že když se začalo o vlasech této osoby veřejně hovořit ať už v jakémkoliv smyslu, tak autor nereagoval, nebo rovnou ty lidi odpálkoval, že to je jeho věc. Jak mu má potom někdo poradit, to už je ve hvěždách...Ne ono to bude spíš v tom, že tento člověk přeci žádné rady ani nepotřebuje. Všeználek a nejlíp i všelékař.

Na svém webu prostřednictvím svých článků dost vehementně vyvolává v druhých lidech, zejména v dětech neoprávněný strach všemi možnými způsoby, jako je například 3 světová válka, konec světa, čipování a tím ukradnutí duši dítěte, očkování, kradení dětí pomocí juvilejní justice, což jsou všechno z právního hlediska trestné činy v podobě hoaxových zpráv a jeho naslédné vyprovokovaní k dalšímu šíření mezi lidmi. Znám ne jedno dítě, dokonce i dospělé lidi! kteří kvůli tomu co si přečetli na tomto webu nemohli a nemohou klidně spát a měli z toho určitou psychickou újmu! Navíc člověk, který se rád odvolává na to jak moc milující osoba je, tak má na svém webu v poslední době jen samé články plné skryté agresivity a strachu??Jinak vlastně ani nechápu jak je možné, že mu ještě dneska tohle všechno z právního hlediska prochází...

Tvrdí a přímočaře si stojí za tím, že lepší, příjemnější, sympatičtější, hezčí a jaksi připojení lidé na vyšší komunikaci jsou ti s delšími vlasy. Dokonce tento člověk v jednom ze svých článků pojmenoval, nějakou holčinu krávou! A to si říká "duchovní" člověk? Tohle už mi teda opravdu vůbec normální nepříjde a zavání to jedině, tak hlubokou psychickou poruchou, protože posuzovat lidi jen podle délky vlasů je docela přízmení způsob a hlavně si neuvědomuje, že nic na světě není lepší ani horší, vše je prostě takové jaké je, no hlavně že to všude hlásá, ale sám se tím vůbec neřídí!

Tento člověk o sobě tvrdí, že je moudrý jako sova a že ta sova je i jeho totemové zvíře a přejmenoval se dle toho, jak mu prý vzkázaly nehmotné bytosti, že se jmenovat má.

Nejprve v jednom ze svých článků píše jak je HP výborný a úžasný film a potom tam napíše, že je to celé skrz na skrz prošpikované špatnými podpráhovými daty...Ano, je jasné, že člověk časem může změnit názor na ledacos, ale až o takový stupeň? Já si teda myslím, že první slovo platí a druhé leze z gatí a taky, že to druhé je vždy jen převzaté z nějaké jiné hlavy a né z té naší;)

Na svém webu sice má nějakou rubriku, která by se teoreticky mohla zabývat zážitky s jeho přáteli či anděli, ale nic takového tam nepíše. Není to trochu dost podezřelé na člověka, který o sobě tvrdí, že vidí a žije se skřítky, anděli, vílami a podobnými nehmnotnými bytostmi celý svůj život? Takový člověk by s nimi byl plný zážitků a bezesporu by se s nimi chtěl podělit i s ostatními, když už tedy vlastní blog k tomu přímo určený. Jinak u této osoby si lze celkem lehce ověřit, jestliže jí posloucháte a čtete co píše, zda vůbec vidí nějaké nadpřirozené bytosti nebo ne. Protože její tvrzení, že svého osobního strážného anděla nemusí mít pořád u sebe když nechce, že jsou prostě situace kdy ho prostě u sebe mít nechce je naprosto zavádějící. Váš anděl strážný je totiž vaší neoddělitelnou součástí! Byl s vámi před narozením, po narození i při něm a při všech dalších událostech, před ním se nelze nikde ukrýt ani schovat. Žádné soukromí pro něj neexistuje, on o vás ví vše a zná vás líp než vy sami sebe. Píše o tom i Lorna Byrne. Ach jo, kdyby tato osoba spoň veděla co mluví...A lidé kolem ní taky, protože jinak by je takové nesmysly, které píše trkly přímo do čela.

Když se toho člověka na svém blogu na něco zeptáte a on vám nechce odpovídat, místo toho se rád vymluví na to, že o tom nesmí mluvit, protože mu to Vyšší bytosti zakázaly. Nemá v oblibě výmluvy druhých lidí, ale ve velkém množství je přitom sám užívá. Pozor! u něj jsou, ale omluvitelné!

Tento člověk nechce byť ani říkat a zmiňovat se o tom do jakého města se vůbec sťehuje natož přímou adresu, ale potom když svým čtenářům posílá knihy, tak jí tam udá....:D Věřím tomu, že když se tolik vystatuje tím, že nemá rád výmluvy by našel i jiný způsob toho jak jim tu knihu dopravit bez udání jeho pravé adresy. Nebo je snad ta adresa smýšlená??Protože když jsem si jí vygooglila, tak jsem našla obrovskou vilu s 2 auty a bazénem. Ano vím, že bydlí u někoho, ale za co? a za co si kupuje ty své drahé medíčky, bio produkty, notebook za 45 tisíc, kameru a fotoaparát?To už si prosím domyslete každý sám za sebe...

Pro tuto osobu znamená slovíčko "osobní" když se ho někdo zeptá na to, zda má sourozence a co dělá za práci, osobní už mu, ale v žádném případě nepříjde například mluvit veřejně o sexu, menstruaci, smrti své blízké osoby a obdobně...

Řekla bych, že má všechno kolem sebe dobře sehrané, zmanipulované a hlavně dobře podplacené, protože jinak by mi jeho video o ničem, kde se akorát tak hloupě až puberťácky předvádí nevykukovalo mezi nejsledovanějšími videemi světa na youtube, když má o několik milionů diváků míň než ty ostatní vedle něj. Nebo, že by používal webhosting?

Říkal, že byl pozván do show Jana Krause, ale kde má to video s ním, to už se asi nikdy nedozvíme, protože zde zase pěkně sehrály svou roli penízky.

Radí lidem šampon na který je reklama, přičemž tvrdí, že na reklamy se nekouká, protože ani nemá TV, ale potom když se ho člověk zeptá zda má nějaké zkušenosti se šamponem Timotei, tak mi řekne, že ne, protože pro něj prostě není hobby se na ty reklamy dívat, ale to, že se lidé nemusí ani koukat na reklamy a že stačí, že prostě zajdou jednou za čas do drogerie, to už mu asi nedojde.

Nemá rád, když se mu někdo plete do soukromí, akorát si na to potom sťežuje, ale přitom si už neuvědomuje, že jeho "sláva" o kterou se sám zasloužil mu na tom soukromí dost značně ubírá, takže může nadávat možná tak leda na sebe, že s tím nepočítal. Být slavný totiž není pro každého, tak jako on psal na svém blogu, že zpravovat blog není zrovna práce pro každého;)

Jeho knihy jsou na to, že jsou od amatéra, a že to o čem tam sám píše si musel někde načíst a ani tam neudal odkazy docela dost předražené.

Ráda tato osoba tvrdí, když se do ní někdo pustí, že jí vůbec neznají a přitom o ní nakecají tolik věci mimo, jenže si už zase neuvědomuje, kolik toho o sobě dává znát prostřednictvím svých videí a neverbální komunikaci v ní. Což zahrnuje: postoj, mimiku, gestigulaci, grimasy, proxemiku, haptiku a to všechno nám říká víc než mluvená řeč až z celých 90ti %! Takže ať pak laskavě neříká, že o ní nikdo nemůže nic říct, protože jí nezná a protože o ní nic neví.

Sám tento člověk tvrdí jak žije velice zdravě, ale přitom se doma cpe bílým pečivem, buchtami, mléčnými výrobky, hermelínem, kofolou, alkoholem a lososem na který nedávno sám zveřejnil článek s informacemi, že je plný škodlivin. Nu asi to holt zachraňují nějaké celkem drahé doplňky stravy.

Prý čte i odbornou literaturu, kterou na svých internetových stránkách nedoporučuje, protože je to pro jeho čtenáře až moc chytré a složité čtení. No, co bychom se divili. Namyšlenost a podceňování druhých bez přesvedčení, jde ruku v ruce.

Přehánění věcí i dělání z nejjednodušího receptu na světě to nejvýjimečnější jídlo je na těchto stránkách také běžné. Vždyť autor snědl veškerou moudrost světa, ba ne on to beztak všechno i sám vymyslel!

Tento člověk nečte příběhové a dějové knížky, jen ty vědomostní, protože z těch druhých se nemá čemu přiučit a potom to vypadá tak, že pro vědomosti ztrácí sebe samého. Přitom on sám napsal takovou knihu, která má v sobě vědomosti ze spusty jiných knih bez udání čerpání zdrojů.

Gelové nehty od Vietnamců jsou obrovskou závadou, ale chodit k nim nakupovat oblečení, to už je oukej. Protiřečení si můžeme povšimnout skoro v každém článku.
Ale že t
Zpravuje si už nějakou notnou dobu svou internetovou poradnu, kde lidem neoprávněně radí bez lékařské licence věci zcela nepodložené, někdy dokonce i zdraví závadné, vycucané z prstu a tím pádem nemožné je vůbec vyvrátit či zpochybnit. Například ať ženy nepoužívají žádnou sexuální ochranu, že si prý stačí počítat plodné a neplodné dny a využívat přerušovanou soulož. Není pochyb, že tam chodí dost mladých děvčat, které by se toho mohly chytnout a dopadnout, tak né zrovna moc dobře...Člověk myslící si, že jen jeho rady jsou ty správné a nejlepší pro všechny lidi může nadělat hodně škody i s tak mizerným tvrzením, jako je například to, že jíst 5x denně je prý jen hloupý výmysl konzumního průmyslu.

Na blogu zveřejnil 2 fotografie od čtenáře. Jednu na, které je pouze jeden člověk a pod tím druhou úplně stejnou na které jsou však lidé dva s tím, že se takto stalo kvůli Vesmírným energiím...(toť težké, když někdo nepochopí, že si z něj střílí)Navíc ani neudal jméno autora fotografie a ani toho, který na fotografii je.

Dokonce některá ze svých tvrzení i zapře a popře. Buď toho má tolik, že už neví, kde mu z toho hlava stojí, nebo by se dalo polemizovat o nemoci. Psychicky narušený člověk je totiž velice přesvědčivý člověk, který umí tak dobře manipulovat s lidmi, hrát divadlo na spousty stran, ovlivňovat a srážet lidi dolu a nahoru(mánie) spolu s sebou jako nikdo na světě. Přesvědčí dokonce i sám sebe a své smysly. Není pak čemu se divit, že to vše co se kolem něj děje působí tak strašně autenticky, že tomu nejeden začne věřit. Vzpomeňme si a vybavme si slavné osobnosti, které v tom byly přímo prvotřídní: ( Hitler a Stalin). Jelikož vzhledem k tomu, že tento člověk byl v dětství týraný by se tomu dalo přiklánět docela snadno.

Tyto stránky jsou plné manipulativních fanatiků a diktátorů všech možných druhů. On sám na svých stránkách vychvaluje jistou knihu, která má učit jak manipulovat s lidmi!

Proč asi stíhá mít na každý jeden den nový článek? Za 1, protože ten článek ani nepsal on a za 2, protože ty články to už jsou jen převzané blafy od všech možných stran.

Taky si myslím, že doslova cenzuruje diskuzi pod svými články, což je nepochybně v dnešní době a v našem státu trestná činnost.

Vztahů už má prý za sebou fúru, ale očividně mu ani jeden nevydrží delší dobu. Ani bych se vzhledem k jeho chování nedivila. Divim se už však tomu, že ten kdo utíkal z domu byl on a né ti ostatní od něj...Opakovaná "lež", když mu doma tvrdili, že je namyšlený fracek se stává pomalu, ale jistě skutečností a pravdou.

No a osočovat cizí lidi jen za to, že se ho na něco člověk zeptá je podle mě už docela tvrdej oříšek.

A když napíše, že je tady na Zemi jako člověk poprvé tak snad nemůže být musí být

U této osoby je téměř normální a celkem běžné, že když se ho zeptáte na to, kde k tomu přišel tak vám odpoví stylem: " že to "prostě ví"...popřípadě: "mně to řekli tam nahoře a víc o tom mluvit nemohu" či: "přijdětě si na to sami, máte k tomu stejné možnosti jako já"

Anebo když někde psal že je tady na zemi poprvé, tak ale jestli je tady poprvé tak to musí být hodně mladá a nevzdelaná duše, která se sem bude ještě muset hodně vracet...přitom tvrdí jak je moudrý doslova jako sova!

Osočuje Teall Scott, že se stylizuje do elfí podoby, zatímco on sám se stylizuje do podoby anděla. Přičemž z mého pohledu Teall Scott už tak prostě od přírody působí i bez šminek a hadrů, zatímco jemu nepomáhají ani ty šminky a hadry na to aby jako anděl fakt působil.

A ano mnohokrát tento člověk nezapomíná oponovat tím, že proto, že se on má ve smém věku tak dobře, tak mu to všichni ostatní pouze závidí a proto ho požkozují...Prostě nic jiného v tom být ani nemůže tím si je stoprocentně jist.

Je to člověk s velkým egem a schopností si často protiřečit. Mezi jeho oblíbené sporty patří ležení v trávě, nic nedělání a spolehání se na to, že rok 2012 všechno změní...

Člověk si musí udělat pořádek v hlavě, o tom to je, o ničem jiném.

Ještě lepší je se dívat na to, jak když o něm někdo napíše něco negativního, buď si vymyslí jiné jméno, aby nemusel udat své vlastní a nebyla tak možnost z jeho strany napadení a jak ho všichni i přes jeho skutečné jméno volají jen přezdívkou.

Jistě, občas má v něčem pravdu na tom svém webu. Ale to má kdekdo.

Tento človek sám říká že myšlenky o druhých jsou naším vlastnim odrazem, ale ty jeho o druhých uz asi nejsou...


PS: Je prostě znát, že jsme národ Český a, že všem všechno sežereme i s navijákem, protože v sobě máme tolik nejistoty, že se necháme snadno vést někým druhým.

Věřím, že si těchto věcí všimlo už dost lidí, ale ne natolik aby je to odradilo, tak jako mě. Delejte a jednejte dál jak uznáte za vhodné, ale já si stojím za sým, že tento člověk je jeden z posledních, kterému bych něco věřila...A ano také jsem si k tomu došla až postupem času, svým pozorováním a všímavostí.

Jestliže je tohle podle někoho vyrovnaný člověk, tak máte určitě co dělat sami s sebou...

Jak rád tvrdí on sám: "lidé nemají rádi nové věci, vhledy, myšlenky, názory a teorie" a to, že on je falešný člověk celkem nová teorie či myšlenka, nazvěte si to jak chcete, rozhodně je. Navíc, většina(co tuto osobu žere) bývá většinou přesně to stádo ovcí, která přes idealizaci nevydí a nesylší, uniká jim to podstatné a menšina (těch, kteří tohoto člověka vnímají velice destruktivně) se aspoň z krajíčku dostávají pomalu, ale jistě k jádru věci. Myslím, že vzhledem k četným článkům o této osobě co leží na internetu už moc dlouho jeho sláva trvat nebude, to mi věřte...

Je tady však ještě jeden možný důvod a to o něco vážnější, proč tam ještě stále tvrdnete. Sama jsem ho pocítila na vlastní kůži. Kouzlo. Kouzlo, kterým autor očaroval svůj blog aby tam měli lidé nutkání chodit i tehdy kdy vůbec nemusí. Hlavně, že bílá je vlastně černá magie, že? To platí i pto to, když si nechával věštit z karet. Je to něco jako FB, spíše teda, ale o mnohem horší. Prostě vás to tam táhne, přitahuje, odsedíte tam klidně i celý den a nemůžete se odtamtud hnout a když teda odejdete, máte to furt v hlavě, mluvíte o tom, pořád dumáte, přemýšlíte, nad tím co se tam píše a vlastně i nad samotným autorem. Na toto velmi upozorňuji, protože vím o lidech, kteří to tak měli také a taktéž pouze u tohoto a dost s tím bojovali, stejně tak jako já.

Nakonec jsem velice ráda, že už jsem tyto nechťené a škodlivé vazby spřetrhala, protože v konečném důsledku mi návštěva tohoto blogu, vždy jedině ublížila a uškodila. Vzala energii, čas a náladu, vysála, naštvala, rozhořčila, unavila a znechutila. To vše jsou velmi negativní projevy a hlavně projevy úplně opačné, než tento blog slibuje, dalo mi určitou práci s nimi bojovat, zbavit se jich, ale hlavně je zpočátku vůbec odhalit!

Troufla bych si i říci, že tato osoba kope právě za tu druhou stranu na kterou jakože dělá zlý oči, ale hoodně skrytě. I v článcích si toho lze po rozboru všimnout.

Potvrdila mi to i jedna má přítelkyně, která je velmi senzibilní a za kterou jsem ve svém životě opravdu velice vděčná;)

Toto jednoduše nemůže skončit dobře.

Zapečená kuřecí prsíčka s broskví a sýry

21. července 2014 v 19:17 | Dominika |  Masité
Ahoj, dlouhou dobu jsem tady nebyla, protože jsme neměli vůbec PC a tak jsem si udělala vejlet a tam samořejmě taky vařila. Vařila jsem kuře. U kuřete je ta výhoda, že se dá udělat na hrozně moc chutných způsobů. Takže já jsem si protentokrát vybrala kuřecí prsíčka. Kuřecí prsíčka jsem omyla, poklepala, osolila a na dvě z nich jsem dala šunku, eidam a nivu, ty jsem zarolovala a spojila špejlí. Na zbylé dvě jsem dala to samé až na nivu. Místo té jsem tam dala broskev a až na ní jsem hodila eidam a šunku. Také jsem na to ještě postrouhala eidam a potom jsem to zalila sladkou smetanou. Co si pamatuji, tak minule jsem to dělala se 4 druhy sýrů(eidam, niva, hermelin, madeland) a to byla také vanikajíci mňamka. Oboje se opakovaně podávalo s hranolkami z trouby.

Tady jsou fota obojího:Filmy, které nedoporučuji

21. července 2014 v 19:01 | Dominika |  Filmy
Filmy které nedoporučuji:


Poseidon

No tak začátek vůbec nemusel být. Nechápu proč zemřela zrovinka ta dívka s klaustrofobíí a opravdu by mě zajímalo, kde se najednou vzal na moři jen, tak čirou náhodou člun...to ho mohli dát i k Titanicu, když uz ne...:DPak taky, loď se najednou převrátila a potopila až když oni byli na člunu a až když oni byli na člunu, tak přiletěly dokonce dva vrtulníky!:DJak nenápadné...

Donšajni
No tak kdybych věděla, že celý film bude o opeře, sexu a kartáčcích na zuby, tak tam ani nejdu...Žánr není komedie, vzhledem k tomu jak málo okamžiků bylo k smíchu, ale opera ve filmovém provedení. Dva lidé v kině dokonce usli a chrápali....Jediné co se mi moc líbilo byla Libuše Šafránková ne jen, kvůli tomu, že svou roli zahrála opravdu skvostně, ale hlavně proto, že mi připomínala v chování mě samotnou:-D Kdyby ve filmu vynechali operu a věnovali se pouze příběhu udělali by lépe. Režisérovo záměr byl z mého pohledu, bud operu zesměšnit, nebo ji vyzvednout aby si ji lidé zase začali více všímat, což jsou vlastně dva protiklady, ale posuďte sami...

Neopouštěj mě

Lidožrout

Absolutně nechápu...jak se do tohohle mohla dát vůbec jen nějaká koruna...Ve filmu všechno špatně...nekvalitně a trapně! Vždy jsem věděla dopředu co se stane, scénky s lidožroutem větším pomalu než Titanic, kterej má za potravu pouze lidi, kteří jsou hloupatější než to malý dítě....Ke konci jsem se tomu musela fakt už jen smát, proto ty 2 hvězdičky, aspoň pro smích to stálo:DA jediný co se mi ve filmu líbilo, byla ta blondatá herečka na kterou se hezky dívalo:)

Amelie z Monmártru

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

Fair play

Bez návodu

Děsnej dupák

Sociální síť

Sousedi

Natascha Kampuschová: Příběh unesené

Melancholia

Šifra mistra Leonarda

Atlas mraků

Pulb fiction: historky z podsvětí

Nechápu co na něm lidé tolik vidí, ale vzhledem k tomu, že jsme v Čechách se těm procentům líbivosti ani nedivím...Češi kdyby mohli a měli to dovolený, tak se chovají přesně tak jako v tomto filmu, jinak by vám to tak blízký nebylo. 1 hvězdu dávam jen za občasný i když velmi hloupý humor. Jinak to mohlo být mnohem lepší kdyby se tam alespoň v kuse něco dělo a nebyly by tam takové velké odmlky, kdy člověk už skoro dřímá a potom co usne, tak ho okamžitým šokem probudí nějaká nečekaná událost a akce....Jen čemu se divím snad ještě víc je to, že zrovna John Travolta vzal takovouhle podřadnou a velice přízemní roli. Ubohost z toho filmu prýštila na kilometry a český překlad či dabing byl tak nějak úplně mimo mísu.

Babovřesky 1 i 2(dvojka je horší)

Projekt X

Sedm psychopatů

Fantozzi

Pusinky

Muž, který sázel stromy

Mama mia!

Klub sráčů

Pán prstenů

Hobit

Dopisy pro Julii

50 odstínů šedi

Láska na vlásku

Zůstaň semnou

Mrňouskové - údolí ztracených mravenců

Dědictví aneb kurva se neříká

Keith

Zakázané uvolnění

Fotky 1

7. července 2014 v 21:36 | Dominika