Květen 2017

Debilní kecy - Komentáře na YouTube, superbalič a smarfouny

20. května 2017 v 23:50 | Dominika |  Songy a videa
Také máte rádi ViralBrothers a jejich videa? a stve vás, že už dělají pouze anglická videa? tak tady máte jestě jejich poslední české výstřelky u kterých jsem se znovu od srdce zasmála:


1, Komentáře na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=FF9-YE3Wm-Y

2, Písnička Superbalič:

https://www.youtube.com/watch?v=aL-aQ3eGwF8

3, Smartfouny:

https://www.youtube.com/watch?v=QQyP0ipl4f8

Bylinné vaginální tampóny

20. května 2017 v 23:33 | Dominika |  Bylinky
Ahoj,

Jak jsem již psala v jiném článku, zápolím teď s jistými ženskými obtížemi a rozhodla jsem se na ně zaútočit nejen psychickou pohodou, kterou podporuji meditacemi a jógou, ale i možnými dostupnými fyzickými zbraňěmi, které jsou na trhu k dispozici. Nemoc bychom měli léčit v obou rovinách, protože my jako lidé nejsme pouze tělo, ale jsme i duch.

Po zkušenostech s doktory a vůbec pro můj záběr věcí o které se celý život zajímám jsem se rozhodla zkusit přírodní prostředky jako jsou u mě momentálně v tuto chvíli bylinné vaginální tampóny či přírodní bylinný doplněk stravy jménem Gynex.

Mohu říci, že jsem zatím na začátku, ale i tak jsem spokojena. Uvidíme co tyto dva zázraky předvedou při dlouhodobějším užívání.

Bylinné vaginální tampóny: jedná se o fytoprostředek, určený pro vaginální zavedení. Cílem je zlepšení reprodukčního zdraví žen. Mají sférický tvar (kulička), jsou vyrobeny z lisovaných, speciálně upravených léčivých rostlin. Tampóny, které neobsahují chemické přísady, jsou sterilní.

Složení: Kořen stemony (Stemona sessilifolia), nať srdečníku obecného, plody jarvy Monierovy, oddenek přestupu (Smilax ornata), plody bytelu metlatého (Kochia scoparia), kořen děhelu čínského (Angelica sinensis), oddenek koprníčku čínského (Ligusticum chuanxiong), borneol.

Zdravotní vaginální tampóny mají řadu účinků:

• normalizují funkci orgánů malé pánve;
• působí protizánětlivě;
• jsou antibakteriální, antivirový, protiplísňový prostředek;
• normalizují mikroflóru reprodukčních ženských orgánů;
• urychlují hojení;
• harmonizují hormonální pozadí;
• normalizují reakce imunitního systému;
• mají obecně ozdravný vliv na organismus jako celek.

Bylinné vaginální tampóny vypadají takto:

A co vy? máte s těmito či s podobnými produkty nějakou zkušenost? pište do komentářu...

Hormonální jóga

20. května 2017 v 22:05 | Dominika |  Jóga

Jelikož mám teď nějaké ženské zdravotní potíže, dostala jsem tip od archanděla Rafaela na hormonální jogu. A když jsem začla brouzdat na youtube, vyskočilo na mě ve videu před týdnem tohle milé, sympatické, roztomilé a krásné děvče, které procvičuje jógu. Není to češka, ale mě to vůbec nevadí, nějak mě okouzlila hned v prvním okamžiku. Jsem z ní unešená, nadšená a cvičení s ní mě nesmírně baví a naplňuje. Už po jednom cvičení jsem na sobě viděla obrovské zlepšení. Teď je to teprve pouhý týden co s ní cvičim a myslím, že už jsem na tom celkem závislá Smějící se a že mě to jen tak nepustí. Výsledky jsou už po tak krátké době enormní a to jak fyzické tak i psychické.

Protože jsme s mamkou už jednou byly na hodinách jógy a moc se nám to nelíbilo, nečekala jsem tudiž, že mě to bude bavit ani teď. A vida. Není to totiž jen o samotné józe, ale i o tom, kdo jí procvičuje a vede, jakou hudbu zvolí, jaký je on sám a v jakém období se jí vy rozhodnete cvičit, neboli, jací jste v té době vy. Někdy je naopak vhodnější použít jako terapie něco akčnějšího, rychlejšího aby jste se vybyli, vyblbli a někdy naopak člověku prospěje se víc zklidnit, rozjímat a uklidnit svou mysl i ducha. Celkově mi zatím nejvíc prospěla hormonální jóga, přesně jak mi bylo doporučeno, což je i vzhledem k těm ženským obtížím, které teď mám, celkem pravděpodobné. Při cvičení se mi spustily ozdravné slzy a tak jsem při tom vlastně celou dobu brečela. Ani nevím pořádně proč a kvůli čemu přesně, ale to asi není zas až tak podstatné, hlavní je, že to plní svůj účel. Ono jóg už je dnes nesmírné množství a od hot jógy až po power jógu čili každý si může zvolit tu svou, která bude vyhovovat nejvíce jemu na míru a na jeho aktuální problémy. Cvičit stačí denně klidně jen 30 min a vásledky na sebe nenchají dlouho čekat.

Autorkou Hormonalní jógy, či hormonální jógové terapie je Diah Rodrigues. O józe celkově se rádo traduje, že bez zkušeného cvičitele není vhodné ji provádět, protože si můžeme spíše ještě přihoršit a ublížit špatným dýcháním či nevhodným provedením cviků. U mě se však opak stává pravdou. Nikdy jsem neměla ráda jakékoliv cvičení podle předpisu. Že mi někdo prostě nařídí, musíš to dělat takhle, nijak jinak a hotovo. To jsem se okamžitě otáčela na patě a šla pryč. Chci si cvičit i dýchat podle svého, podle toho jak to v tu chvíli vyhovuje mě a mému tělu.

A Tak jako je každý člověk jiný, tak i každé tělo funguje jinak. Nemyslím si, že musí být jedna forma cvičení, či jedna forma hormonální jógy. Myslím si, že to nejlepší co s jakýmkoliv cvičením můžeme udělat je, že si ho přizusobíme zcela podle sebe, svých představ a možností. Nasloucháme sami sobě, své intuici a svému srdci. Nejedeme striktně podle měřítek a pravidel někoho druhého.

Stejně tak jsem to měla i s tancem. Vše co mi kdokoliv nařizoval a co bylo podle jasně daných pravidel, mě automaticky přestávalo bavit a už jsem do toho nedávala svoji duši. Ztrácelo to pak na významu a nemělo to smysl a efekt, který by to mělo mít. A u jógy to podle mě platí dvojnásob, protože zde jde především o duchovní cvičení. Proto je skvělé, že si dnes již už můžeme na internetu vybrat nepřeberné množství lidí co přecvičují, každý svým způsobem a svým osobitým stylem. A my se jen přidáme přesně k tomu, kdo a co nám je sympatické a blízké.

Také se myslím, že je maximálně nevhodné od lidí, kteří cvičí jógu profesionálně nebo dlouhodobě aby v druhých lidech, kteří se rozhodli cvičit a studovat jógu sami doma, vyvolávali jakýkoliv strach, pochybnosti a dokonce myšlenky na to, že si člověk může nějak ublížit a vnucuje svoje komerční, předražené kurzy. To mi příjde celkem absurdní a vůbec se mi to neslučuje ani dohromady s někým kdo cvičí jógu. Takový člověk by vás měl naopak podpořit v samostudiu, dat popřípadě rady a tipy na knihy, videa a jak provádět cviky co nejlíp. Ne vám vnucovat semináře a tahat vás po kurzech.

Za sebe mohu říci, že záležitost jógy je pro mě tak niterná a osobní, že cvičit ji mezi tolika lidmi, či vůbec muset za ní někam docházet, dojíždět a platit, by mi celou jógovou terapii zkazilo. Něco takového chcete prostě většinou cvičit sama pro sebe, procházet si těmi emocemi co to ve vás vyvolává v soukromí, pohodlí a bezpečí vašeho domova. Tam kde se cítíte nejlépe, tam se i spusti ty nejlepší možné léčebné procesy. Nikoliv někde mezi spoustou fuňících lidí, kteří vás akurát mají tendenci odvádět od sebe sama už jen tím, že tam jsou. To soustředení se na cviky a na sebe potom ani nemusí být takové jak by jste v tu chvíli potřebovali. Ale jak říkám, každý je jiný, možná vám naopak jistá davová "psychóza" vyhovuje víc.

Dále jsem k tomu ještě chtěla zmínit to, že právě lidé, kteří se učí sami, se mnohdy dostanou nejdál a rozjednou na tom potom svojí vlastní kariéru. Dosti často se i stává, že dosavadní cviky ještě vylepší a vyšperkují, protože si s nimi všemožně hrají. Zkoušejí nové a neobjevené. Jednoduše nestojí na místě a neopakují neustále jen to samé po někom, ale celé to berou jako hru, zábavu a cestu, která jim něco dá.

Asi jako můj bratr, který se všechno kolem fitness a kulturismu naučil pouze a jen z internetu. Nepotřeboval k tomu žádného profíka, který by ho vedl za ručičku...A o to víc ho to baví! Zdokonaluje se sám a nikoho k tomu nepotřebuje Usmívající seMyslím si, že každého baví nejvíc věci, které si může dělat po svém. Když si on sám může určit čas, místo a provedení. Stejně tak se naučil vše o počítači, a dnes už mohu říci, že je schopen si sestavit a opravit celý počítač sám.

Jo klasickej a tipickej "čecháček" by ho od toho odrazoval a vnucoval mu svoje vlastní pochybnosti o správném provedení. Řekl by mu něco ve smyslu: "Hele neblbni, můžeš si něco udělat, můžeš si nějak ublížit, nebo: můžeš ten počítač zničit, radši to nech na někoho jinýho, zkušenějšího, chytřejšího...

Ale proč? Řeknu vám jedno: To nejlepší co můžeme udělat je, prostě se spolehnout sám na sebe a vše si zařídit sám. Věřit v sebe a své schopnosti. Ve svou intuici, že když něco nebudu dělat uplně tak jak bych měl, tak to poznám a předejdu možným problémům a zničeným počítačům i tělům.

Za svoje samostudium se bratrovi nepovedlo zkazit a pokazit nic, ba právě naopak. Nějak se začít a odpíchnout od něčeho musí. Vždy´t někteří z nás začínali na ulicích a neměli ani šajnu o tom jak a co, ale konali a tvořili sami za sebe, tak jak to v tu chvíli cítili!

Vždycky mě fascinovalo když někdo prohlásil větu tipu: "no to musís správně dýchat, to se musíš nejdřív naučit dobře dýchat, pak až můžeš i správně cvičit" či něco tomu podobného...A přitom je to přesně naopak.

Nejdřív začni cvičit a uvidíš jak se ti dech sám o sobě srovna a přizpůsobi danému cviku a zátěži. Vůbec nemusíš nic takového dopředu řešit. Tělo má tu schopnost si poradit úplně samo. Vždy ví v čem mu je dobře a v čem už ne, co mu je nepříjemné či co mu dělá potíže. Ozve se samo. Na tobě je však, zda ho vyslechneš nebo ne.

Přivádí mě to pořád na myšlenku: proč máme pořád tendenci dělat věci naopak či úplně obráceně? Proč chceme mít nad vším komntrolu, proč se neumíme uvolnit a nechat unášet jak životem tak našim dechem, tepem, emocemi či hudbou? Proč chceme mít moc nad vlastním tělem a neumíme si užívat přirozeného pohybu, který vychází z daného okamžiku? Nepoznala jsem nikoho komu by kdy ublížilo špatné dýchání a vlastně ani žádné špatné dýchání neznám a myslím si, že ani neexistuje. Vždy je přesně takové dýchání jaká je i situace. Začněte cvičit a dech si poradí sám, dech se k vám přidá a dech se vyladí na vaší činnost.

Dýcháme už od narození, není to nic co bychom se museli učit teď, už dávno to totiž umíme. Postupem času budete mít plíce nádherně vytrénované!

Vždy když mě chytne třebas nevolnost, tak i dech automaticky začne dělat to co má, začně pracovat pro mě! ne já pro něj, ale on začne dělat to co má a pokouší se nevolnost rozdýchat a vydýchat. A jde mu to tak skvelě, že já nemusím dělat vůbec nic a po chvíli je mi dobře.

A neznám ani nikoho komu by dokonce ublížil nějaký cvik. Samozejmě, že tomu, kdo přeceňuje své vlastní síly, kdo i přes bolest jde dál a tlačí tkz. na pilu, ten si ublíží. Ale s cvikem jako takovým to nemá nic společeného. Je to o jedinci.

Pokud má člověk aspoň jistou míru citlivosti tak všechno může zvládnout krásně doma a sám, protože vycítí co tělo potřebuje. Nikdo nám stejně nemůže rozumět líp a víc jako my samy. Jen my víme co je pro nás to nejlepší.

Pokud je někdo začátečník, tak dokonce cviky ani nemusí zvládat úplně přesně. Né každý dá nohy tak jak by měl ihned zezačátku, a tak to má i být, tak, je to správně. Postupem času se to bude pouze zlepšovat. Takže neklesejte na mysli, že když něco nezvládnete hned tak jak je to ve videu nebo na obrázku, že musíte mít určitě ihned nějakého průvodce, který vám řekne co a jak...

Víte, je to asi jako s porodem. Všichni tvrdí: nacvičujte si dech dopředu, ten je nejdůležitějsí! Přitom nakonec je to něco co příjde úplně samo od sebe, vy sami v te situaci potom zjistíte který a jaký dech vám vyhovuje nejvíc, co vám dělá nejlíp a co naopak ne. Na nic takového se ani vlastně nelze dopředu úplně připravit, pokud jste třebas prvorodička, protože bolesti jste ještě nazakusila a nevíte, nemáte tušení a ponětí, jake ty bolesti asi jsou a jak moc to vlastně bude bolet...Porod si řekne sám jak máte dýchat aby vám bylo co nejlíp a co nejpohodlněji Mrkající

Nebo když vám někdo řekne, že když to necvičíte tak a tak, tak to vlastně není ta a ta jóga a nemá to s ní tudiž nic společného...To je asi jako když by vám někdo řekl, že protože váš porod probíhal trochu jinak než jiný porod, či jste rodila císařem, tak to prostě nebyl porod...Smějící se prostě když nezapadáte do tabulky, tak to není to co to být má?? Smějící se Fakt vtipné. Vždy´t i děti, hlavně miminika dost často spontánně praktikují jogové cviky. Zakazuje jim to někdo? říká jim někdo: tohle se svým tělem, se svými nohami nedělej, mohl by sis ublížit. Ne. To ony jsou tady ti nejvíc ohební a pružní. Proč asi, co myslíte, že dělaly v břiše u maminky celých 9 měíců?

Přitom to je právě to, co je na tom všem to nejkrásnější. Ta rozmanitost a to, že si můžete věci přizpůsobit podle sebe. A to, že každý organismus je jiný. Můžete si rodit zcela dle svých představ, je to jen vaše tělo a vy mu také rozumíte nejlíp. Stejně tak jako i si můžete cvičit jak se vám zachce. Na závěr vám jen řeknu, že se v žádném případě nenechte někým odradit nebo přesvědčit o tom, že to tak není. Protože nezapomínejte na to, že naše víra a naše přesvědčení se stávají skutečností MrkajícíHormonální joga je jinak skvělá na spousty věci. Například při a proti:

 • předčasné menopauze a symptomy spojené s menopauzou: návaly, nespavost, podrážděnost, snížení paměti, deprese, emocionální nestabilita, nízké libido, urogenitální suchost, ztráta vitality, migrény
 • premenstruačním syndromu (PMS)
 • polycystických vaječnících (symptomy: nadměrné ochlupení, akné, přibývání na váze)
 • ztrátě menstruace a ovulace
 • neplodnosti (způsobené hormonální nerovnováhou, špatným prokrvením v oblasti pánve nebo srůsty na vejcovodech)
 • inkontinenci
 • osteoporóze
 • syndromu karpálního tunelu
 • nedostatečné činnost štítné žlázy
 • padání vlasů, lámavých nehtech, suché pleti, akné
 • povoleném pánevním dnu
 • potlačování přirozené ženskosti
 • zánětům, mykozám, cystám pánevního dna
 • rakovinám děložního čípku
 • impotenci
 • nízkému libidu
 • neschopnosti dosáhnout orgasmu či proti předčasné ejakulaci

Zde Vám přikládám odkaz na výše zmiňované video: