Fytomineral

8. října 2018 v 15:39 | Dominika |  Doplňky stravy
Fytomineral 100ml - 452Kč :Je koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů.

Fytomineral posiluje celý organismus, pojivové tkáně, krev, CNS, imunitu i hormonální systém.


Fytomineral je vhodný na:
  • zdroj důležitých minerálů a stopových prvků
  • virové infekce, sníženou imunitu
  • harmonizaci hormonálního systému
  • cukrovku
  • poruchy centrálního nervového systému
  • osteoporózu, poruchy krvetvorby, ekzémy
  • regeneraci celého těla, kostí, zubů, vlasů a nehtů
  • nedostatek životní energie, stresu, únavy

Minerály v koloidním roztoku se považují za nejdokonalejší formu minerálů pro svou až 98% využitelnost a nulovou toxicitu. Zvyšují využitelnost vitaminů a ostatních látek potřebných pro výživu člověka. Fytomineral pomáhá produkovat v těle enzymy, které se tvoří pouze za přítomnosti stopových minerálních látek.

Účinky minerálů v koloidní formě vyvolávají a udržují elektrickou rovnováhu v lidském těle enzymy mohou být v těle tvořeny pouze za přítomnosti minerálních látek, které jsou v koloidní formě tělo nemůže přijímat vitamin E bez určité koloidní formy zinku zvyšují využitelnost vitaminů potřebných pro výživu člověka hrají významnou roli při syntéze DNA, která je základem obnovování a rozmnožování struktur buněk regulují metabolismus lidských buněk a jsou nezbytné pro udržení zdraví regulují hormonální činnost endokrinního systému těla detoxikují organismus a zabraňují předčasnému stárnutí urychlují regeneraci slinivky a podporují tvorbu inzulinu. Použití Fytomineralu regenerace a oživení celého těla, kostí, zubů, vlasů a nehtů cukrovka, aktivace hormonálního systému zlepšení funkce mozku a poruchy centrálního nervového systému.


Další možnosti využití Fytomineralu:

Minerální voda - pro přípravu minerální vody s přírodní formou minerálů stačí 15 kapek do 1/2 litru kvalitní vody.

Iontový nápoj - po fyzické zátěži či tréninku si do sklenice vody přimíchejte 15 kapek. Zlepší se regenerace, růst svalů a využití vitaminů.

Regenerace vlasů - do 1/2 litru vody nakapejte 15 kapek Fytomineralu a touto minerální vodou si po umytí provlhčete vlasy a vlasovou pokožku.

Regenerace nehtů - po každém odlakování nebo při lomivosti a špatné kvalitě nehtů aplikujte koncentrovaný koloidní roztok minerálů na každý nehet. Oživíte tak jejich vzhled a strukturu.

Regenerace pleti - přidáním 15 kapek do 1/2 litru vody získáte minerální vodu pro unavenou pleť. Můžete tak zevně působit i na různé druhy vyrážek a ekzémů, pokud nesnášíte na kůži nic jiného než čistou vodu. 3x denně potřete postižená místa. Vodu si připravujte vždy čerstvou. Fytomineral můžete přidávat do různých krémů a masek.

Výživa rostlin - do 1 litru vody dejte 4 kapky koncentrátu.


Za mě je Fytomineral úplně boží výrobek. Dlouhou dobu mi vypadávaly vlasy, měla jsem suchou pokožku a moje paty i přes starost o ně, vypadaly jako paty nějaké stařenky. Zdobila je zrohovatělá a suchá kůže. Od té doby co jsem nasadila Fytomineral je všechno cajk. Vlasy přestaly padat, kůže na těle i nohou se mi krásně vybarvila, a jelikož je opravdu velký doufám, že po delším užívání budou vidět i jiné výsledky. Jeho léčebné účinky jsem si nechala pouze pro své vnitřní užití, na výživu rostlin či regeneraci nehtů zvenčí jsem ho nezkoušela, příjde mi to jako zbytečné plýtvání tak drahého a kvalitního výrobku. S Fytomineralem jsem celkově naprosto spokojená a proto ho určitě doporučuji dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama